2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling IDP
Beskrivning: Upphandlingen avser IDP/Authenticiering till Soltak AB samt övriga myndigheter aktuella i upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001