554630-2025 - Resultat
Sverige – Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik – Ramavtal konsulttjänst undersökning, utvärdering och utredning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal konsulttjänst undersökning, utvärdering och utredning
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster gällande undersökning, utvärdering och utredning. Syftet med de efterfrågade tjänsterna är att de ska ge underlag för bland annat beslut och prioriteringar på myndigheten.
Intern identifierare24/118
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningKonsulttjänster för undersökning, utredning och utvärdering
Intern identifierare24/118-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Beskrivning.
Intern identifierare24/118-1