2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmställ till Räddningstjänsten Sydost
Beskrivning: Räddningstjänsten Sydost, genom upphandlingsenheten på Kalmar kommun, bjuder härmed in till att lämna anbud gällande ett ramavtal för larmställ.
Intern identifierare: 2024-64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del