554990-2024 - Resultat
Sverige – Snickeriarbeten – Fastighetsunderhåll Byggnadsarbeten Mjölby kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsunderhåll Byggnadsarbeten Mjölby kommun
BeskrivningRamavtal för Byggnadsarbeten Mjölby kommun uppdelat i två anbudsområden. Anbudsområde 1 Byggservice Anbudsområde 2 Mindre entreprenader
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99918:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar