554991-2025 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel i konsumentförpackningar (köp i butik)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel i konsumentförpackningar (köp i butik)
BeskrivningRegion Gotland upphandlar livsmedel i konsumentförpackningar till sina verksamheter.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111198:Lot:1