Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sakkunnig revisor
Referensnummer: KS 2021/291
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer för revision av kommunens nämnder/styrelser, förvaltningar och bolag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen