555006-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telefon- och dataöverföring – Mobiltelefoni och växeltjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoni och växeltjänster
BeskrivningRISE kommer genom denna upphandling att ingå avtal med en samarbetspartner somtar ett övergripande ansvar för RISE telefoni, inklusive växellösningar och mobilabonnemang.
Intern identifierare25/21
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000