See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillgänglighetsanpassning
Beskrivning: Länsstyrelsen bjuder in till anbudsinlämning avseende tillgänglighetsanpassnings av dokument till ett antal av länsstyrelserna i Sverige.
Intern identifierare: 100-29843-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tillgänglighet