See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Security Operation Center, SOC
Beskrivning: Upphandling av Security Operation Center, SOC.
Intern identifierare: 2025/602
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav 1
Intern identifierare: 1717361-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1720185-1