See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinhyra Kungsängen
Beskrivning: Maskinhyra Kungsängen
Intern identifierare: 3259/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument, generell del