See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten
Beskrivning: Kristinehamns kommun och Kristinehamnsbostäder upphandlar beläggningsarbeten. Entreprenaden omfattar fräsning, asfaltsbeläggning och vägmarkering för underhåll och nybyggnation samt övriga arbeten i anslutning till dessa. För mer information se upphandlingsdokumenten.
Föregående meddelande: 115615-2021
Intern identifierare: TN 2020:19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000