2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling, VVS material
Beskrivning: Upphandlingen avser VVS-material för kommunen.
Intern identifierare: KS 2026/345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Beskrivning: Avtalet avser transport och containerhyra för återvinningscentraler i Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: 1906883-0
Ytterligare klassificering (cpv): 44613000 Stora containrar, 90510000 Avfallshantering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Docsmall (1)
Beskrivning: Avtalet avser transporter och container hyra för återvinningscentraler i Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: 1906884-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Docsmall (1) (1)
Beskrivning: Transport och containerhyra för återvinningscentraler i Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: 1906885-2