555356-2024 - Resultat
Sverige – Möbler för sjukvårdsändamål – Sängar, sängbord och patientvagnar del 2 komplettering hydraulisk säng och säng el junior
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSängar, sängbord och patientvagnar del 2 komplettering hydraulisk säng och säng el junior
BeskrivningHydraulisk säng och Säng el junior
Intern identifierareRS 2024-03080
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)