2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenadupphandlare
Beskrivning: Konsulten ska leda entreprenadupphandlingar inom Umeå Energis verksamhetsområde. Arbetet ska ske från Umeå Energis kontor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115010:Lot:1