55541-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Huddinge: Installation av larmsystem och antenner
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tomtbergaskolan: Styr- och övervakningsinstallationer ABT 06
Referensnummer: HS/2019:426
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.1.4.
Kort beskrivning
Styr- och övervakningsinstallationer vid om- och tillbyggnad av Tomtbergaskolan i Huddinge kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen