555454-2021 - ResultatSverige-Växjö: Personalutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chef och medarbetarutveckling
Referensnummer: 21RGK942
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Utveckling av chefer samt medarbetare
Avtalet avser
- Coachning av chef
- Grupputveckling
- Ledningsgruppsutveckling
- Ledarskapsutbildning inriktning grupp och individ
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster, 79998000 Coachning, 80511000 Personalutbildning, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen