Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 17 000 000,00 SEK