Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement — Results Based Management including Adaptive Management
Referensnummer: 18/001431
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework Agreement — Results based management including adaptive management.
The procurement consists of 2 sub-areas:
Sub-area 1: RBM;
Sub-area 2: RBM within research cooperation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 34 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen