555879-2021 - ResultatSverige-Växjö: Juridiska tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal för juridiska tjänster 2021:
Referensnummer: 2021/3126-2.1.6.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Linnéuniversitet inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud avseende ramavtal för juridiska tjänster. Universitetet avser att upphandla
ramavtal med en leverantör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen