55591-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Styr- och reglerutrustning (PLC)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styr- och reglerutrustning (PLC)
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp entreprenör för löpande behov av styr- och reglerutrustning (PLC)
Intern identifierare: 2025_22/248
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000