Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde