556035-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utbildning – Konsulter för klinisk handledning och kliniska moment
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter för klinisk handledning och kliniska moment
BeskrivningInstitutionen för Beteendevetenskap och lärande vid Linköpings universitet söker Konsulter för klinisk handledning och kliniska moment till sin utbildningsverksamhet.
Intern identifierareIBL-2024-00036
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80320000 Medicinsk utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80590000 Handledning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELLA KRAV
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del