556039-2025 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Omhändertagande av trädgårdsavfall Mjölby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av trädgårdsavfall Mjölby
BeskrivningRamavtalet omfattar omhändertagande av trädgårdsavfall för Mjölby kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113676:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall