See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Räkenskapsrevision
Beskrivning: Denna upphandling avser räkenskapsrevision, granskning av donationsstiftelser, stadsbidrag, övrig grundläggande och fördjupande revisioner som verksamheterna behöver hjälp med. etc. Verksamheter inom samtliga fyra (4) sektorer inom Gävle kommun kan komma att avropa från ramavtalet. En Leverantör kommer antas till uppdraget!
Intern identifierare: 15371
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Räkenskapsrevision