556087-2021 - ÄndringSverige-Bjuv: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult,- och utredningstjänster inom området: Plan,- och utredning till Bjuv, Perstorp och Åstorps kommuner
Referensnummer: 21/36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänstekontrakt planarkitekter