Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård - Storkyrkobadet
Referensnummer: 2.3.3/2022/2219
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms stad, Idrottsförvaltningen inbjuder er att lämna anbud avseende upphandling av regelmässig lokalvård, storstädning och golvvård, i Storkyrkobadet enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument, samt bifogade bilagor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen