556292-2021 - ÄndringSverige-Östhammar: Teknisk besiktning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för entreprenadbesiktningstjänster
Referensnummer: KS-2021-677
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Östhammars kommun avser upphandla ramavtal som syftar till att tillgodose huvuddelen av beställarens samlade behov av entreprenadbesiktningstjänster.