Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevaknings- och säkerhetstjänster (förhandsannons)
Referensnummer: KSN-2022-02716
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en förhandsannons om en kommande upphandling av ramavtal för bevakningstjänster som ronderande och stationär bevakning, larmutryckning, ordningsvakter och personskydd.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen