2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkartjänst samt bedömning av medicinskt underlag kopplat till civilplikt inom räddningstjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för läkartjänst samt bedömning av medicinskt underlag kopplat till civilplikt inom räddningstjänst. Upphandlingen är indelad i två delområden: Detta meddelande avser Delområde 2: Läkarundersökning samt läkarutlåtande under repetitionsutbildning vid MSB:s skolor i Sandö och Revinge
Intern identifierare: 24/65 - Delområde 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121100 Tjänster utförda av allmänpraktiserande läkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Avser Läkarundersökning samt läkarutlåtande under repetitionsutbildning vid MSB:s skolor i Sandö och Revinge