556605-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Webbvärdtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Externa webbplatser, Sverige
Referensnummer: 17/137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72415000 Webbvärdtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren avser att upphandla en Leverantör för externa webbplatser. Beställaren söker ett långsiktigt samarbete med en Leverantör som kan erbjuda såväl teknisk som kommunikativ expertis. Beställaren har behov av förvaltning och framtida utveckling samt support.