556632-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Leksaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1205 Lek- och Hobbymaterial
Referensnummer: 23/57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37520000 Leksaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser lek och hobbymaterial till Södertälje kommun, Salems kommun samt Tom Tits Experiment AB.