556675-2020 - ResultatSverige-JÖNKÖPING: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service- och support av UPS-system på Uddevalla tingrätt
Referensnummer: 2020/977
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan avseende service- och support samt uppgradering av UPS-systemet på Uddevalla tingsrätt.
Anbudsinbjudan inom det dynamiska inköpssystemet för UPS- system, dnr. 2020/0486.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen