55670-2022 - ResultatSverige-Luleå: Pensionstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pensionsadministration
Referensnummer: KLF 2021/1240
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66520000 Pensionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser beställarens behov av pensionsadministration.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen