556703-2019 - ResultatSverige-SÖDERTÄLJE: Elektroniskt säkerhetslås
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2046 Medicinskåp med digitala tjänster
Referensnummer: TI 2019-2046
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.1.4.
Kort beskrivning
Telge inköp upphandlar, för Södertälje kommuns räkning, ett ramavtal gällande anskaffning av medicinskåp med lås och digitala tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 39122100 Skåp, 44421720 Förvaringsskåp, 48000000 Programvara och informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen