Delivery and service of smartphones (mobile telephony devices) and peripherals (e.g. keyboards, headsets, mice, cables) to all Vattenfall locations (Sweden, Finland, Denmark, Poland, Germany, The Netherlands, UK).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 EUR
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30232000 Kringutrustning, 32550000 Telefonutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen