2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av styrsystem belysning
Beskrivning: DRIFT AV STYRSYSTEM FÖR BELYSNING
Intern identifierare: T2023-03337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 50232110 Färdigställande av offentliga belysningsanläggningar, 65320000 Drift av elektriska anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift av styrsystem belysning