557020-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Försäkringsupphandling Fastighetsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Fastighetsförsäkring
BeskrivningFörsäkringsupphandling Fastighetsförsäkring
Intern identifierare24/3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000