557042-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk provning, analys och konsulttjänster – Ramavtal för besiktning av skyddsrum
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för besiktning av skyddsrum
BeskrivningRamavtal för besiktning av skyddsrum
Intern identifierareSBN25.281
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45216129 Skyddsrum, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000