Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kamerabevakning (förhandsannons)
Referensnummer: KSN-2023-02418
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en förhandsannons om en kommande upphandling av ramavtal för kamerabevakning av utsatta objekt och larmavisering samt, som option, köp av utrustning för kamerabevakning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen