557134-2023 - ÄndringSverige-Luleå: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2023 Julgåvor Region Norrbotten
Referensnummer: 23/245
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal på julgåvor i form av presentkort (fysiska) för leverans till Region Norrbotten.