See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökningstjänster
Beskrivning: Olika typer av undersökningstjänser
Intern identifierare: RG 2024/1114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71351500 Markundersökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Olika typer av undersökningstjänster
Intern identifierare: 1652732
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Anbudsgivare kan välja att använda denna del eller använda ESPD-formuläret för att besvara krav som rör leverantören. Denna del är obligatorisk för anbudsgivare att välja om man inte använder sig av ESPD-formuläret.
Intern identifierare: 1652733
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Gemensamma krav på tjänsten
Intern identifierare: 1653030
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde A
Beskrivning: Undersökning av investerares och återförsäljares värdering av Riksgäldens statsskuldsförvaltning
Intern identifierare: 1653031
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde B
Beskrivning: Övriga undersökningar
Intern identifierare: 1652735