2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörliga Lampor ST
Beskrivning: Rörliga lampor för teater
Intern identifierare: 7/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31518600 Strålkastare
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31510000 Elektriska glödlampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31527260 Belysningssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rörliga Lampor ST