557301-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster Umeå
Referensnummer: RS 1485-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser städtjänster i Umeåområdet.