2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknik för överhörning
Beskrivning: Enligt upphandlingdokumentet
Intern identifierare: 2024-22804
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Teletekniska system, steg 1