Huvudsaklig CPV-kod 79951000 Organisering av seminarier
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställare arrangerar årligen ett antal arrangemang, både stora och små. Vissa arrangemang återkommer årligen medan andra sker endast vid ett tillfälle.