Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15811000 Brödprodukter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige
Värde