2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårds- och kafeteriatjänster 2024
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län erbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på en kombinerad tjänst av lokalvård och kafeteriatjänster i Länsstyrelsens lokaler på Residensgränd 7 i Östersund.
Intern identifierare: 100-2233-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lokalvårds- och kafeteriatjänster