See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila Operationsbord Region Halland RS230170
Beskrivning: Se förfrågningsdokumenten.
Föregående meddelande: 135406-2023
Intern identifierare: RS230170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192230 Operationsbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: 0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (3)