557506-2020 - ÄndringSverige-Falkenberg: Gasformiga bränslen
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biogas
Referensnummer: SVN2020-124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09120000 Gasformiga bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Biogas till fastigheter