557529-2020 - ÄndringSverige-Värnamo: Sand och lera
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sand- grus och bergmaterial
Referensnummer: UHN.2020.94
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14200000 Sand och lera
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Värnamo kommuns behov av grus, sand och bergmaterial under avtalstiden.